Kolekcia príbehov o objektoch a ich tvorcoch. Úprimný štýl života, kde sú všetky zdroje použité zodpovedne.

Ste remeselník?

Povedzte nám viac o vašej tvorbe v nasledujúcom formulári a my Vás budeme kontaktovať.

Príbehy tvorcov

jedlé rituály

O jedle, ktoré nie je iba o jedení. O zmysloch, farbách, bylinkách, múke a jednoduchosti života v mesačnej krajine. O tom všetkom nám porozprávala Barbora.

línia kruhu

Na začiatku je drôt rovná línia. Neskôr sa ohýba, kľukatí a obtáča dookola. A s ním aj život drotára. O tom akým smerom nám porozprával Slávo. ⁠

za hranicou kultúr

Za hranicami zemí, kultúr a času hľadá pravú ľudskú esenciu. Forma do ktorej ju tvaruje je síce hmateteľná no stále hlboko symbolická. O prieniku mýtu s realitou nám rozpráva Elvíra.

Pripojte sa k nám

Všetky novinky priamo na Váš mail.

Loading

O nás

Manifest hodnôt

ESTETICKÁ HODNOTA

Estetická hodnota už nie je definovaná len formou. Za každým objektom stojí človek, ktorý doňho vkladá kúsok seba. Materiál tvarovaný časom, trpezlivosťou a zručnosťou.

EMOCIONÁLNA HODNOTA

Kladieme dôraz na vzťah medzi výrobcom a objektom. Ich príbehy pokračujú vo vašich rukách. Unikátne výrobky prinášajú unikátne zážitky.

SOCIÁLNA HODNOTA

Kanava je komunita. Komunita, ktorá pozdvihuje zručnosti každého člena a vytvára priestor pre vzájomnu podporu a rast.

ENVIRONMENTÁLNA HODNOTA

Je pre nás dôležité, aby naši výrobcovia tvorili s rešpektom k prírode. Naším cieľom je ukázať dlhú cestu materiálu, ktorý sa mení pod rukami remeselníka. Starostlivosť a vzťah, ktorý si človek k objektu vytvorí prispieva k jeho životnosti.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart